OPINIE

Podziel się swoją opinią

Wszystkie opinie

Jak w rodzinie.....

5,0 rating
9 lipca 2020

Z biurem Ivanti byliśmy na wielu wycieczkach. .Serdecznie polecamy ponieważ każdy wyjazd przygotowany profesjonalnie, turysta czuje się bezpieczny i zaopiekowany przez załogę. W organizacji widać dbałość o komfort , dobre noclegi i posiłki, sprawdzeni lokalni przewodnicy, pomoc w każdym momencie , uczciwość i kultura osobista organizatorów. Dziękujemy za wspólne wyjazdy i liczymy na więcej.

Dorota i Waldek

Magiczne podróże małe i duże

5,0 rating
8 lipca 2020

Biuro Podróży IVANTI każdą wyprawę, czy to bliską, czy dalszą zorganizuje tak, że każdego dnia czujesz się wyjątkowo. Niesamowite miejsca, ciekawie przedstawione, że nawet dziecko pamięta szczegóły z wyprawy. Program wyjazdów jak zawsze wypełniony po brzegi by każdy, nawet najbardziej wymagający podróżnik był zadowolony. Ekipa IVANTI jest profesjonalna dzięki czemu każda podróż jest bezpieczna. Po każdej podróży czekamy na kolejny wyjazd z Wami. Dzięki Wam zobaczyliśmy kawałek pięknej Polski i oczywiście dziękujemy za Lwów 😊. Czekamy na kolejne wycieczki z Wami i wszystkim odwiedzającym Wasza stronę, szukającym czegoś dla siebie serdecznie polecamy wyjazdy z Wami. Jeslescie Najlepsi na świecie. Jeśli w podróż to tylko z Wami.

Gosia

Muzyczne podróże

5,0 rating
8 lipca 2020

Nie jeden to już raz gdy nasz chór oraz grono naszych muzycznych przyjaciół wyjeżdżał w Polskę i Europę z Biurem Podróży Ivanti z Torunia. Z tak zgraną i profesjonalną Załogą przemierzaliśmy słoneczną Italie czy wspaniałe wybrzeża Dalmacji. Polecamy wycieczki z Ivanti dla osób indywidualnych, ale również firmom czy instytucjom. POLECAMY!

Chór Alla camera

Biuro podróży ivanti

ul. Dekerta 14a/13
87-100 Toruń

 

Tel.: 604 563 305

E-mail: ivanti@wp.pl​

Dane do przelewu

Biuro Podróży IVANTI

Anna Iwanowska

 

ING Bank Śląski

24 1050 1979 1000 0091 3364 1317

Posiadamy Turystyczną Gwarancję Ubezpieczeniową Signal Iduna oraz wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego pod numerem 324