SŁOWIAŃSKI WEEKEND DLA KOBIET
(Brak miejsc)
2
Dni
600 zł
+
170
/ os.
01.03.2025
–
02.03.2025
ŚWIĘTOKRZYSKIE
Plan wycieczki
Cena zawiera
Przydatne informacje
DZIEŃ 1
- 6.00 – zbiórka przy Hali Arena Toruń na ul. Bema, przejazd autokarem w Góry Świętokrzyskie
- PARK LEGEND w Nowej Słupi – spotkanie z historią i kulturą Gór Świętokrzyskich w formie legend podane. Będzie o czarownicach, diabłach, rycerzach i niezwykłych kobietach regionu. Obowiązkowym punktem programu szkolenie z latania na miotle!
- Zakwaterowanie w hotelu ze spa 4* pod Kielcami
- Do dyspozycji Pań STREFA AQUA: basen, bicze wodne, leżaki masujące, jacuzzi, sauna sucha, parowa i solna
- Obiadokolacja w restauracji hotelowej
- Wieczorem: SŁOWIAŃSKIE BAJDUŁY – czyli magiczny spacer z pochodniami! W trakcie spaceru usłyszymy o słowiańskiej mitologii i świętokrzyskich legendach. Spotkamy na swojej drodze pradawne bóstwa i słowiańskie demony: Boginię Mokosz, Południcę czy Rusałkę Spróbujecie naparu z lubczyku i nalewki Baby Jagi! Moc wrażeń gwarantowana!!! Nocą wszystko się może zdarzyć!
DZIEŃ 2
- Śniadanie w hotelu
- POGAWĘDKA ZE ŚWIĘTOKRZYSKĄ ZIELARKĄ, FITOTERAPEUTKĄ I SZEPTUCHĄ – W zdrowych ziołach – zdrowy duch! Energia dzikich roślin, ekstrakty z ziół zbieranych zgodnie z fazami księżyca, a także wiele innych tajemnych rad
- Wizyta w MUZEUM MINERAŁÓW I SKAMIENIAŁOŚCI w miejscowości Święta Katarzyna, które jest jednym z największych i najpiękniejszych tego typu w Polsce. Kolekcja obejmuje ponad 1000 okazów minerałów, kamieni szlachetnych, skamieniałości, skał oraz meteorytów wyeksponowanych w kilku salach wystawowych. Będzie okazja, aby zobaczyć, a nawet kupić biżuterię ze słynnego w regionie krzemienia pasiastego!
- OSTOJA DWORSKA – wizyta u świętokrzyskiego chłopa, bajarza, gawędziarza! Gwarantujemy dużo humoru i zabawy oraz poczęstunek
- Przyjazd do Torunia ok 21.00
Cena zawiera:
600 zł
+
170
/ os.
ŚWIĘTOKRZYSKIE